UWAGA!!! Ten telefon zostanie zniszczony za 5 ... 4 ... 3 ... 2 ... 1 ...

Co??? Nie wiesz co sie stało? Telefon Ci sniezy!!!

Od Operatora Sieci: Limit Twoich darmowych minut został przekazany na cel charytatywny. DZIĘKUJEMY!

!!!WAŻNA WIADOMOSĆ!!! Własnie wygrałes(as) wyjazd na zimowe GEY&LESBIAN-PARTY w Berlinie!!! Jezeli nie bedziesz mogł(a) przyjechać... przyjada do Ciebie!!!

Twoj telefon komorkowy wykonał nieplanowana operacje w adresie x00v8 w module mobile.vxd Wcisnij CTRL+ALT+DEL aby zrestartować!

To jest sms szczescia... Wyslij go do 5 osob, a spotka Cie szczescie! Iwona R. wysłała i wygrała pralke, Bogdan W. nie wysłał i urwało mu noge...

Chce Cie delikatnie piescic jezykiem, delikatnie wgryzac sie w Ciebie, czuc Twoj delikatny, podniecajacy zapach moja najdrozsza... gumo balonowa

SEX jest jak NOKIA connecting people, jak PEPSI ask for more, jak NIKE just do it, jak SAMSUNG everyone is invited...... A dziewice sa jak IDEA - poza zasiegiem.

INFO: Od dzisiaj policja drogowa za pomoca sieci nadajnikow GSM moze dokladnie okreslic predkosc kierowcy prowadzacego rozmowe telefoniczna

Otwierajac tego smsa wprowadziles wlasnie wirusa do swojego telefonu. W ciagu 5 minut zostanie wykasowana twoja ksiazka pamieci.

Jaka jest roznica miedzy penisem a zarowka??? Żadna... I jedno i drugie mozna zastapić swieczka...

Postanowiłem przez pewien czas zyć bez sexu, alkocholu i papierosow... I musze stwierdzić ze to był najgorszy kwadrans w moim zyciu...

Rano wstaje-myje członka... Po sniadaniu-myje członka... Przed wyjsciem do pracy-myje członka... Wracam z pracy myje-członka... Zjem obiad-myje członka... Nogi z dupy powyrywam temu, ktory maluje mi członki na tych drzwiach!!!

Message Error: Sms ktory został do ciebie przesłany był zbyt duzy aby wyswietlić go na twoim małym telefonie... Kup sobie wiekszy!!!

Nooo i co sie gapisz??? To ja - Twoj telefon komorkowy!!! Chciałem tylko na chwile wyjsć z tej smierdzacej kieszeni!!!

Z badań sieci PTK Idea Centertel wynika ze 90% mezczyzn uzywa jako kodu PIN wielkosci swojego penisa z dokładnoscia do 3 miejsc po przecinku... Jaki jest Twoj PIN?

Poniewaz nie mam co robić, pisze tego SMS-a. Poniewaz nie mam co pisać, to juz kończe.

Z Prochu Powstałeś Więc Wstań I Się Otrzep

Podążaj za strzałkami...=> => => => => => => => => => => => => => => => => => => => => => ... Czy Ty musisz przeczytać każdą głupotę, którą Ci przyślą?!

Jesteś wspaniały ... przystojny ... inteligentny ... masz świetny styl ... wspaniałe ciało ... Przepraszam!!! Pomyliłam numer telefonu

.. . . . . . . . . . . . . ... . .. .... . . .. . .. . . . .. . .. . .. .... .. .. . . . . ..... ..... . .. Co? Zaczęło kropić?!

Wyślij tą wiadomość do 1 osoby którą lubisz, do 1 której nienawidzisz i do 1 z która chciałbyś się przespać.

 

 

 

A teraz zastanów się dlaczego wysłałem Ci tę wiadomość .

Superkonkurs z nagrodami!!! ######## - zdrap tutaj i zobacz, co wygrałeś

Mocze nogi w słonej wodzie, piwo cieknie mi po brodzie, dziwki gratis loda robią, w morzu nawet ciepła woda, za oknami las choinek, to jest Qurwa odpoczynek

Dział kadr przypomina o badaniu kału i moczu. Celem badania jest sprawdzenie czy pracownik ma prace we krwi czy w dupie.

Szanowny kliencie - wygrałeś cygańskie dziecko. Jeżeli nie odbierzesz go w ciągu 14 dni przyślemy Ci całą rodzinę.

Za 30 sekund wciśnij strzałkę w dół. Powiedziałem - za 30 a nie 3!!! Teraz wciśnij za 50 sekund. E!!! Co Ty kurde liczyć nie umiesz?!!!

Jakchceszkogośwkurzyćtopiszdoniegosmsybezprzerwmiędzywyrazamitonapewnostrasyniepodniesiemucisnienie

Prosimy wykasować część SMS i zdjęć w celu zrobienia miejsca na skrót z dzisiejszej debaty sejmowej. W celu łatwiejszego czytania skrót został podzielony na 300 sms. Są te sms sieciowe, więc w razie nieudostepnienia miejsca aparat sam zwolni potrzebna pamięc.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę przeistoczony energizm deizmu kreacyjno mistycznego to jego ortodoksyjność resublimuje wszelkie struktutalizmy egzystencjalne.

Cześć! Wysyłam tego SMSa do Ciebie, bo chcę sprawdzić czy żyjesz. Jeżeli tak to zadzwoń i powiedz, a jeżeli nie to też zadzwoń .

Sześć miliardów ludzi żyje na świecie. Miliard teraz pracuje, dwa miliardy śpią, 200 milionów uprawia seks, a jeden pacan czyta tego SMSa ;-)

Jeśli masz wciąż w życiu pecha, no i nieszczęść kupę, możesz złamać sobie rękę, podcierając dupę.

Rodzice są jak nietoperze ... nic nie widzą ... nic nie słyszą ... a wszystkiego się czepiają!

Aczkolwiek z tym, że nie na pewno, bo jeżeli ktoś komuś coś, a ewentualnie nikt nikomu nic to poco.

KONSTANTYNOPOLITANECZKA ... Jeżeli w ciągu 20 sekund nie podasz dłuższego słowa w języku polskim to wyłączymy Ci telefon.

Byłeś nad morzem? Nie? To teraz jesteś: _.-""-._.-""-._

Dam dobrze płatną pracę papierkową na budowie: trzepanie worków po cemencie.

m m m m ma ma ma ma ma ma ma mam mam mam mama mama mama mama mama mama ... No, co się dziwisz, Twój telefon uczy się mówić!

Analizując twoje wypowiedzi dochodzę do konkluzji, iż twoje aforyzmy są mylne ze względu na niezbyt planowe selekcjonowanie Twoich pryncypiów.

To, co wczoraj w nocy robiłeś swojej żonie było naprawdę dobre. Wielki Brat

Prosimy o nieużywanie komórki jako wibratora, bez zakupienia specjalnego silikonowego etui. Producent.

Tu centrala NATO - chcesz byśmy zaatakowali: Afganistan wybierz #1, by Kabul #2, by kraje trzeciego świata #3. Dziękujemy za współpracę.

Uwaga!!!........................................................................................................................ dziękuję za uwagę. Twój telefon

W związku z unijną dyrektywą dotyczącą segmentu telemediów &23 pkt 3 od dnia jutrzejszego prosimy wszystkie numery naterenie kraju poprzedzać numerem +49. Operator

Dziś rano wojska chińskie zaatakowały ogniem z moździerzy pracujący spokojnie w polu rosyjski traktor. Traktor odpowiedział ogniem rakietowym i odleciał w kierunku Moskwy.

Ręce do góry! Nie ruszaj się! Nawet nie drgnij! Czekaj na dalsze instrukcje!

W związku z nowelizacją Kodeksu Pracy dotyczącą przerwy na odpoczynek, Twój telefon komórkowy będziemy wyłączać na 30 minut, co 4 godziny.